Mendeleyev 2.2 (FreeWare)

Чудовий варіант періодичної системи елементів. Містить докладну інформацію про елементи таблиці, а також різноманітні супутні довідкові матеріали. У програмі вказано назву елемента на декількох мовах (російська, латинська, японська, англійська, французька, німецька, іспанська, китайська, грецька, арабська); вміст: в земній корі, воді і атмосфері; теорія розвитку періодичної системи елементів; атомний радіус; атомний обсяг; ковалентний радіус; 1,2,3 потенціал іонізації.

Авторське право: © Феофанов Александр - http://shdo.net

Хімічний калькулятор 2.5

Дана програма призначена для отримання миттєвого рішення рівнянь хімічних реакцій неорганічної хімії з розстановкою коефіцієнтів . Всі здійснюється за принципом - "знайшов - натиснув - отримав" , як у звичайному калькуляторі , за винятком кнопки виведення результату "=" . Від аналогів програма відрізняється тим , що в ній практично не доводиться самостійно вводити формули речовин , а використовувати вже готові , що заощаджує час. На початку може здатися складним знайти потрібну кнопку речовини. Для цього можна скористатися пошуком . Але надалі до розташування кнопок звикаєш , тим більше що вони відсортовані за класами та активності реагування.

Авторське право: © Дмитpий Захaров - amadeus-e Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Model ChemLab 2.5 (ShareWare)

Модель ChemLab - програма для симулювання різних хімічних реакцій. Крім самої програми в пакет установки входить RasWin - мобільна програма для перегляду 3D-структур молекул (підтримує формати PDB, мовляв, MDL і XYZ, молекулу можна обертати, переглядати за різних кутів, скопіювати в буфер обміну або зберегти в декількох графічних форматах); Періодична Таблиця - періодична система елементів.

Авторське право© Model Science Software Inc. - http://www.modelscience.com 

HyperChem 8.0.8 

 HyperChem - Комплексний програмний продукт, призначений для виконання завдань по молекулярному моделюванню, включає програми, що реалізовують методи молекулярної механіки, квантової хімії і молекулярної динаміки. На сьогодні методи квантової хімії і молекулярної динаміки отримали широке поширення в чисельному моделюванні електронною і атомною структур складних систем молекулярних, кристалічних і перехідних (нано) розмірів. Це пов'язано з технологічним розвитком відповідного математичного забезпечення. Зараз у світі функціонує досить багато сучасних обчислювальних комплексів, що реалізовують методи квантової хімії і молекулярної динаміки, проте, для широкого кола користувачів використання цих методів забезпечується доступною і добре відомою квантово-хімічною і молекулярно-динамічною програмою HyperChem. HyperChem має розвинені засоби візуалізація, яка може використовуватися як при підготовці вхідної інформації (структури молекули), так і при аналізі результатів, таких як, рассчет характеристик ГИК- і УФ- спектрів.